Tutaj rozpocznie się twoja przygoda jako Shinobi.

Wyjątkowa gra rodem ze świata Naruto.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-17 18:45:33

Wiwaldo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 148
Punktów :   

Zasady

1. Przestrzegamy zasad netykiety. Nie wiesz co to poszukaj w googlach.
2. Nie obrażamy się nawazajem. Jeżeli chcemy się pokłócić to wymieniamy się gg, albo czymś innym i załatwiamy to tam.
3. Jeżeli chcesz tu grać musisz przynajmniej oglądać anime na bierząco. Nie chodzi mi tutaj o jetix, tylko o odcinki wydawane przez fanów np. www.naruto.wbijam.pl
4. Nie oczekuję od was bycia fanatykami ortografii, ale macie się starać pisać w miarę poprawnie. Jeżeli, zobaczę, że ktoś robi po kilka błędów w jednym zdaniu, dostanie osta. Jeżeli od tej pory będzie używać słownika, to go skasuję, jak nie to dostanie bana.
5. Zabranie się wszelkiego rodzaju oszustw. Jeżeli gracz zostanie na tym przyłapanym jest to równoznaczne z banem.
6. Możesz się odwołać od decyzji moda, albo admina do mnie. Jeżeli zauważę, że masz racje kara zostanie anulowana.
7. Moja decyzja jest ostateczna i nieodwoływalna przez nikogo, chyba, że sam zauważę swój błąd.
8. Pamiętaj admini i modzi są ludźmi, a nie robotami. Mamy swoje prywatne życie i nie możemy się czymś zająć od razu.
9. Na forum panuje ustrój demokracyjny, ale w pewnych kwestiach będę używać władzy lidera. Mówiąc po prostu większość decyzji będzie zapadać za zgodą większości, ale zawsze mogę to anulować, albo sam coś wprowadzić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomia2010.pun.pl www.wwenitro.pun.pl www.scooter-tuning.pun.pl www.anonimowe.pun.pl www.narutoshinobiword.pun.pl